[ Webhosting profitux.cz ]

V této sekci jsou drobné výtvory do různých her. V mládí jsem zkoušel sem tam vytvořit mapy do her Duke 3D, Blood, Shadow Warrior, ale tehdy jsem neuměl pomalu nic anglicky, a tak to byly výtvory nevalné kvality. Až později v roce 2002 jsem začal experimentovat s Unreal Editorem a tam už byly výsledky lepší. Později jsem vyzkoušel vytvořit i něco do jiných her.


V roce 2009 jsem se rozhodl ve volných chvílích vytvořit scénář do hry Age of Empires 2: The Conquerors. Jedná se typ hry kde máte hlavního hrdinu a pár dalších vojáků, se kterými chodíte po mapě a plníte úkoly. Za odměnu se k vám přidávají posily, nebo získáte lepší zbroj či zbraně. Celý děj se odehrává v mém fantasy světě Aldeneerin.

Instalace: Rozbalit archív a soubor Elisneyr.cpx nakopírujete do adresáře Age of Epires 2/Campaign . V hlavní nabídce poté vyberte Jeden hráč/volitelná tažení kde by již měla být nabídka Elisneyr. Pro hraní musíte mít přídavek AoE2 the Conqueroros, v klasickém AoE 2 to nebude fungovat.V roce 2002 kdy jsem začínal s Unreal editorem jsem vytvořil několik výtvorů do UT. První pokusy nebyly příliš hratelné, nebo se mapy nepovedly a skončily tak v propadlišti dějin. Až časem se to zlepšilo.

DM-Harobed City Pub

Malá DM mapa pro 2-4 hráče, která se odehrává v malé hospůdce. V přízemí je pár místnůstek na posezení s krbem a kuchyň. V dalsím patře jsou pokoje pro hosty. Mapku jsem tehdy udělal během dvou dnů..


CTF-Lost Palaces

Jediná moje mapka do jiného herního módu než DM. Jedná se o mayské paláce a podzemní chodby. Zatímco interiéry vypadají pěkně, s exteriáry je to horší. Prostor je příliš rozlehlý a fádně osvětlený. Navíc zde z nějakého důvodu nechtějí chodit boti pro vlajku a tehdy jsem to nedokázal vyřešit.


DM-Paci Village

Na stránkách www.unrealeditor.cz se jeden čas soutěžilo v tvorbě levelů. Dvou kol jsem se též účastnil. První kolo bylo na téma vesnice. Vesnici jsem postavil v gotickém stylu. Level se celkem vydařil, umístil se na 2. místě.


DM-Estate 46

Další soutěžní level. O vánocích 2007 byla další soutěž na téma starý dům. Stylizoval jsem to do starého statku. Dost jsem se vyřádil v interiérech, spoustu detailů a rozbitého haraburdí a samozřejmě knížek, ketré v zápalu bojě lítají všude po domě.Instalace: Je to stejné jako u Unreal1 nakopírujte následující soubory do ...
*.unr - Unreal/Maps
*.utx - Unreal/Textures
*.umx - Unreal/Music
*.uax - Unreal/Sounds
*.u - Unreal/System

Unreal Tournament SP

Začátkem roku 2005 jsme na www.unrealeditor.cz chtěli udělat společný projekt. Měl to být single mod do UT. Rozsah se plánoval přibližně na 18 levelů a každý měl udělat nějakou část. Ovšem úrovní se dokončilo jen pár a zbytek zůstal v různé fázi rozpracovanosti. Pokus o obnovu byl v roce 2009, kdy se s projektem trochu pohnulo, ale po čase to znovu upadlo a to natrvalo. Já měl na starosti level 04 a 11, které jsou prakticky dokončené. Podobně je na tom level 06 a zbytek zůstal nedokončen. Zde dávám ke stažení to, co se podařilo zachovat. Jedná se o mapy 00, 03, 04, 06, 07, 08 a 11, ostatní úrovně se ke mně nedostaly, ačkoliv byly také rozpracovány.
Info na unrealeditor.cz UTSP. Web Unreal Editor.cz je ještě funkční, avšak už zde neprobíhá žádná činnost. Fórum je již dávno nefunkční a nové mapy nevznikají.


V roce 2004 jsem zkoušel udělat svět o velikosti 256x256. Je určen pro 7 hráčů. Tohle byl jen takový pokus, který jsem ani nijak nevyladil, a tak zde není moc surovin, což je znát ve hře s počítači. Ti zaberou pouze malé části světů, a tak zde nedochází k častým bojům. Když jsem to zkoušel hrát, tak po obsazení poloviny mapy mi hra začala často padat. Tehdy jsem to testoval na Celeronu 466Mhz a 128 MB Ram, takže by to neměl být problém výhonu, když hra už běží na starodávné 486.
Instalace: Rozbalit archív a výsledný soubor nakopírujete do adresáře S2Gold/Worlds/ pokud ho tam nemáte tak si ho vytvoříte a poté ve hře stačí v nabídce Unlimited Play mapku vybrat ze skupiny Own Maps.


Shadow Warior

Staré pokusy do hry Shadow Warrior. Naprosto jednoduše udělané mapy bez efektů.
Instalace: Rozbalit archív a výsledný soubor nakopírujete do adresáře kde máte Shadow naistalovaný. Mapy se spouštějí přes setup.exe a tam je nabídka "User level selection" tam mapu vyberete a potom "Save and launch Shadow Warrior".


Blood

Opět pokus o tvorbu levelu do hry Blood.
Instalace: Rozbalit archív výsledný soubor nakopírujete do adresáře kde máte Blood naistalovaný. Mapy se spouštějí přes setup.exe a tam je nabídka "User level selection" tam mapu vyberete a potom "Save and launch Blood".